PL EN
bilety | rezerwacje indywidualne

Bilety na spektakle można zakupić tylko online na stronie Interticket.

W związku z prewencją COVID-19 główne wejście do teatru oraz kasa biletowa są zamknięte. Z pracownikami kasy można się skontaktować mailowo lub telefonicznie: bilety@teatrminiatura.pl, 601 628 377, 58/341 94 83. W dniu wystawiania spektaklu teatr jest otwierany na godzinę przed jego rozpoczęciem. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do wymogów reżimu sanitarnego obowiązujących w teatrze.


Widzów posiadających niewykorzystane bilety lub bilety prezenty/vouchery (z okresu od 13 marca do 28 czerwca 2020 roku) prosimy o kontakt z kasą biletową w sprawie przedłużenia ich ważności. Bilety te można wykorzystać najpóźniej do 30 grudnia, na spektakle z repertuaru (poza premierami i spektaklami gościnnymi), w miarę dostępności miejsc, po wcześniejszej rezerwacji. 

KASA BILETOWA (kontakt tylko telefoniczny lub mailowy)

bilety@teatrminiatura.pl

601 628 377, 58 341 94 83

od wtorku do piątku: 9.00–15.00 
sobota-niedziela: na 1 godzin przed spektaklem
w poniedziałki kasa nieczynna


CENNIK BILETÓW INDYWIDUALNYCH

Bilet normalny na wszystkie sceny: 30 zł
Bilet ulgowy na wszystkie sceny: 27 zł
Bilet na balkon (Duża Scena): 25 zł
Wejściówki na wolne miejsca (do kupienia chwilę przed spektaklem, w miarę dostępności miejsc): 20 zł (sprzedaż wejściówek jest zawieszona podczas pandemii)
Bilet na premierę: 45 zł


Bilety ulgowe przysługują dzieciom, emerytom, rencistom, studentom do 26. roku życia, posiadaczom Karty do Kultury lub Gdańskiej Karty Dużej Rodziny.


Bilet Lidera Edukacji Kulturalnej: 5 zł
(za okazaniem legitymacji)


Rezerwacja i sprzedaż biletów na premiery odbywa się w tygodniu poprzedzającym wydarzenie.


Dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością płacą za bilet 1 zł z zastrzeżeniem, że ich liczba nie może przekroczyć 15 osób na jednym spektaklu na Dużej Scenie oraz 6 osób na Scenie Kameralnej i Sali Prób.

Uwaga! Dokument uprawniający do zakupu biletu ze zniżką należy okazać przed wykupieniem biletu! (dot. m.in. Karty do kultury i Gdańskiej Karty Dużej Rodziny)

***

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach w czasie pandemii COVID-19 

 

Jeśli się do nas wybieracie, prosimy również o wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia 

Zasady bezpieczeństwa w Miniaturze

×