PL EN
bilety | oferty specjalne

SPECJALNA OFERTA
Dla posiadaczy Karty do kultury i Gdańskiej Karty Dużej Rodziny


Duża Scena
Parter | bilet pojedynczy: 27 zł
Balkon | bilet pojedynczy: 25 zł

Scena Kameralna
Bilet pojedynczy: 27 zł

Sala Prób
Bilet pojedynczy: 27 zł


Bilet Lidera Edukacji Kulturalnej

Duża Scena, Scena Kameralna, Sala Prób (od wtorku do niedzieli):
Bilet pojedynczy: 5 zł | za okazaniem legitymacji
WYJĄTKOWE ZAPROSZENIE DO TEATRU MINIATURA
Podaruj małemu widzowi przygodę z teatrem


Kupując Wyjątkowe Zaproszenie w prezencie, mogą Państwo sami określić ilość wejść na przedstawienia Teatru Miniatura – od 1 do 4. Zaproszenie może zostać wykorzystane przez samego obdarowanego, ale może on również zaprosić osobę towarzyszącą. Jest ważne na dowolnie wybrane spektakle z repertuaru Teatru Miniatura, prócz premier oraz spektakli gościnnych. Należy jedynie wcześniej telefonicznie zarezerwować miejsce na wybrany spektakl. Zaproszenia są ważne przez 3 miesiące.

Specjalna szata graficzna (zaprojektowana przez Anitę Wasik z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku) podkreśla wyjątkowość zaproszenia i sprawia, że może się ono stać znakomitą pamiątką dla małego widza.

W zależności od Waszego życzenia zaproszenie może być imienne, może mieć formę biletu otwartego do wykorzystania na spektakl z repertuaru Teatru Miniatura lub formę biletu ze wskazaniem konkretnego spektaklu, daty i miejsca.

Upominek 1 – 40 zł; bilet do wykorzystania przez jedną osobę na jeden spektakl
Upominek 2 – 80 zł; bilet do wykorzystania np. przez dwie osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na dwa spektakle
Upominek 3 – 120 zł; bilet do wykorzystania np. przez trzy osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na trzy spektakle
Upominek 4 – 160 zł; bilet do wykorzystania np. przez cztery osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na cztery spektakle


PODRZUĆ NAM RODZICA | akcja towarzysząca Piątkom dla dorosłych

Nie masz co zrobić z rodzicami w piątkowy wieczór? Zabierz ich do Miniatury – kiedy ty się będziesz świetnie bawić podczas warsztatów, my się nimi zajmiemy, pokazując spektakl. Dla widzów od 5 do 10 lat oraz ich dorosłych. Wstęp bezpłatny z biletem dla dorosłego. Liczba miejsc ograniczona. 

Aby się zapisać, należy przesłać maila na adres bilety@teatrminiatura.pl z informacją o tytule i dacie spektaklu, imieniu i nazwisku dziecka oraz jego wieku. Można również zapisać dziecko podczas rezerwacji biletu w kasie teatru lub telefonicznie (601 628 377 oraz 58 341 94 83).

×