PL EN

STREFA NAUCZYCIELA

Publikacja z pomysłami i inspiracjami do zajęć na temat wielokulturowości i historii lokalnej

W ramach Dni Mniejszości Narodowych BIOGRAFIE GDAŃSKIE wydaliśmy publikację dla nauczycieli, edukatorów i wszystkich, którym tematy wielokulturowości i historii lokalnej są bliskie. Publikacja towarzyszy książce "Jak się tu znaleźliśmy" Agnieszki Kochanowskiej oraz spektaklowi na jej podstawie, który można oglądać na scenie Miniatury, można ją jednak także wykorzystywać samodzielnie, wybierając niektóre zadania czy pomysły do realizacji z dziećmi lub młodzieżą. Zawiera inspiracje dla grup w różnym wieku. 

Znajdziecie tam m.in. artykuł psycholog Izy Banaszczyk, jak rozmawiać o tym, co trudne, wywiad z autorką książki "Jak się tu znaleźliśmy" Agnieszką Kochanowską oraz pomysły i inspiracje do zajęć z dziećmi lub młodzieżą, które przygotował dla was nasz Zespół Edukacji - Adam Gibki, Marta Jankowska, Monika Tomczyk i Anna Żukowska oraz Celina Zboromirska-Bieńczak, zastępczyni dyrektora, a jednocześnie koordynatorka Biografii Gdańskich oraz programu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK. Publikacja ma też wspierać edukację o Gdańsku realizowaną w ramach tego programu.

Publikację można bezpłatnie odbierać w teatrze, ale również korzystać z niej online: na platformie issuu lub w postaci pdfa do ściągnięcia poniżej. 

Zapraszamy!

https://issuu.com/teatrminiatura/docs/broszura_calosc_poj_strony_na_issu

 

publikacja_okladka.png

 Files