PL EN
18 października 2017 (środa) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
19 października 2017 (czwartek) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
20 października 2017 (piątek) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
21 października 2017 (sobota) 12.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
22 października 2017 (niedziela) 17.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
24 października 2017 (wtorek) 09.30

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
24 października 2017 (wtorek) 11.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
25 października 2017 (środa) 09.30

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
25 października 2017 (środa) 11.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
26 października 2017 (czwartek) 09.30

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
26 października 2017 (czwartek) 11.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
27 października 2017 (piątek) 09.30

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
27 października 2017 (piątek) 11.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
27 października 2017 (piątek) 19.00

Widowisko z Kluczem

Widowisko na motywach powieści Güntera Grassa "Spotkanie w Telgte". Wstęp wolny.
28 października 2017 (sobota) 12.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
29 października 2017 (niedziela) 12.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
3 listopada 2017 (piątek) 10.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
4 listopada 2017 (sobota) 12.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
4 listopada 2017 (sobota) 15.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
5 listopada 2017 (niedziela) 12.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
5 listopada 2017 (niedziela) 17.00

Nie wierzę w śmierć

o. Wacława Oszajcy wersja gdańskiej legendy
7 listopada 2017 (wtorek) 09.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
7 listopada 2017 (wtorek) 10.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
7 listopada 2017 (wtorek) 12.00

Nie wierzę w śmierć

o. Wacława Oszajcy wersja gdańskiej legendy
8 listopada 2017 (środa) 09.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
8 listopada 2017 (środa) 11.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
9 listopada 2017 (czwartek) 09.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
9 listopada 2017 (czwartek) 11.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
10 listopada 2017 (piątek) 10.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
10 listopada 2017 (piątek) 18.00

Nie wierzę w śmierć

o. Wacława Oszajcy wersja gdańskiej legendy
12 listopada 2017 (niedziela) 12.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
12 listopada 2017 (niedziela) 15.00

Afrykańska przygoda

Spektakl dla najnajów (1-4 lata). Sala Kameralna
12 listopada 2017 (niedziela) 18.00

Nie wierzę w śmierć

o. Wacława Oszajcy wersja gdańskiej legendy
14 listopada 2017 (wtorek) 10.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
14 listopada 2017 (wtorek) 12.00

Nie wierzę w śmierć

o. Wacława Oszajcy wersja gdańskiej legendy
15 listopada 2017 (środa) 10.00

Kasieńka

Nowy kraj, nowa szkoła, nowa ja? | 11+
16 listopada 2017 (czwartek) 09.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
16 listopada 2017 (czwartek) 11.00

Kasieńka

Nowy kraj, nowa szkoła, nowa ja? | 11+
17 listopada 2017 (piątek) 10.00

Kasieńka

Nowy kraj, nowa szkoła, nowa ja? | 11+
18 listopada 2017 (sobota) 12.00

Kasieńka

Nowy kraj, nowa szkoła, nowa ja? | 11+
18 listopada 2017 (sobota) 15.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
18 listopada 2017 (sobota) 18.00

Boże mój!

Pogrążony w depresji Bóg trafia do gabinetu psychoterapeutki... | dla dorosłych
19 listopada 2017 (niedziela) 17.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
21 listopada 2017 (wtorek) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
22 listopada 2017 (środa) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
23 listopada 2017 (czwartek) 10.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
24 listopada 2017 (piątek) 10.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
25 listopada 2017 (sobota) 15.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
26 listopada 2017 (niedziela) 12.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
26 listopada 2017 (niedziela) 18.00

Nie wierzę w śmierć

o. Wacława Oszajcy wersja gdańskiej legendy
28 listopada 2017 (wtorek) 09.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
28 listopada 2017 (wtorek) 11.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
29 listopada 2017 (środa) 09.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
29 listopada 2017 (środa) 11.00

Zostań przyjacielem

Muzyczna historia przyjaźni pingwina i żółwia | 5+
30 listopada 2017 (czwartek) 10.00

Zostań przyjacielem

Muzyczna historia przyjaźni pingwina i żółwia | 5+
1 grudnia 2017 (piątek) 10.00

Zostań przyjacielem

Muzyczna historia przyjaźni pingwina i żółwia | 5+
2 grudnia 2017 (sobota) 12.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
2 grudnia 2017 (sobota) 15.00

Afrykańska przygoda

Spektakl dla najnajów (1-4 lata). Sala Kameralna
2 grudnia 2017 (sobota) 18.00

Boże mój!

Pogrążony w depresji Bóg trafia do gabinetu psychoterapeutki... | dla dorosłych
3 grudnia 2017 (niedziela) 15.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
5 grudnia 2017 (wtorek) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
6 grudnia 2017 (środa) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
7 grudnia 2017 (czwartek) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
8 grudnia 2017 (piątek) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
9 grudnia 2017 (sobota) 12.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
10 grudnia 2017 (niedziela) 12.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
12 grudnia 2017 (wtorek) 10.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
13 grudnia 2017 (środa) 10.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
14 grudnia 2017 (czwartek) 10.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
14 grudnia 2017 (czwartek) 12.00

Baltic. Pies na krze

Na podstawie autentycznych zdarzeń z 2010 roku | 6+
19 grudnia 2017 (wtorek) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
20 grudnia 2017 (środa) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
21 grudnia 2017 (czwartek) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
22 grudnia 2017 (piątek) 10.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
23 grudnia 2017 (sobota) 12.00

Magiczne święta Malwiny

Familijne przedstawienie lalkowe z kolędami | 4+
×