PL EN
Budynek Miniatury okiem Dariusza Panasa

Miejski Teatr Miniatura
ul. Grunwaldzka 16
80-236 Gdańsk-Wrzeszcz
NIP 584 035 71 49
numer konta 16 1160 2202 0000 0000 2893 5325
centrala tel. 58 341 12 09
teatr@teatrminiatura.pl

www.teatrminiatura.pl
www.facebook.com/teatrminiatura
www.twitter.com/teatrminiatura
www.youtube.com/teatrminiatura

Mapa

Dyrektor naczelny i artystyczny
Romuald Wicza-Pokojski

Zastępca dyrektora
Magdalena Zabłotna

Sekretariat | Koordynacja pracy artystycznej
Wanda Matczuk-Szmidt
tel. 58 341 01 23, fax. 58 355 50 07
sekretariat@teatrminiatura.pl

Księgowość
Główna księgowa: Janina Mikos
58 345 20 81
janina.mikos@teatrminiatura.pl

Dział Impresariatu
Kierowniczka: Magdalena Zabłotna
+48 885 780 204
magdalena.zablotna@teatrminiatura.pl

Producentka: Emilia Orzechowska
+48 885 790 623
emilia.orzechowska@teatrminiatura.pl

Dział Marketingu
Kierowniczka: Agnieszka Grewling-Stolc
+48 601 958 184
a.grewling-stolc@teatrminiatura.pl

Informacja i rezerwacja

+48 601 628 377
+58 341 94 83
bilety@teatrminiatura.pl

PR i promocja
Agnieszka Kochanowska
+48 885 770 826
agnieszka.kochanowska@teatrminiatura.pl

Dział Gospodarczo-Techniczny
Kierownik: Edward Rewers
+48 607 584 707
technika@teatrminiatura.pl

Studio nagrań Igor Budaj
58 345 15 80

×